Miejsce:

Darłówko

Termin:

10 -22.06.2018 r. (13 dni)

Opis:

"Fregata"- usytuowana jest w jednej z najbardziej urokliwych miejscowości nadmorskich Darłówko, zaledwie 250 m od plaży. Do dyspozycji Gości jest stołówka ze smacznym i domowym wyżywieniem, świetlica, miejsce zabaw dla dzieci oraz grill. Bezpłatnie można wypożyczyć leżaki, krzesełka plażowe, parawany, książki, gry. Na terenie obiektu istnieje możliwość skorzystania z internetu.

W Darłówku znajduje się Park Wodny „Jan„ z basenami wypełnionymi wodą morską. Niewątpliwą atrakcją są również: rejsy statkami wycieczkowymi po morzu, przejażdżki bajkową ciuchcią, bryczką lub tramwajem wodnym, wypożyczalnie sprzętu sportowego i wodnego.

Cena:

1 485 zł/os

Zniżka dla Członków PTTK i właścicieli Karty Pabianiczanina  - 4%
Zniżka dla osób wpłacających do 31.05.2018 r. - 40 zł

ZNIŻEK NIE ŁĄCZYMY !!!

Świadczenia:

Cena zawiera:

  • Przejazd
  • Wyżywienie 3x dziennie
  • Nocleg w pokojach 2-,3-,4-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym
  • Wieczorek taneczny oraz kolację grillową
  • Opiekę pilota
  • Ubezpieczenie NNW

Uwagi:

- Dopłata do pokoju 1 - osobowego 350 zł/pobyt
- Przy zapisie obowiązuje wpłata zaliczki w wysokości 400 zł/os.
- Opłata klimatyczna we własnym zakresie  2,15 zł/dziennie.
Biuro PTTK zastrzega sobie możliwość zmiany w programie imprezy organizowanej przez nasz Oddział z przyczyn od nas niezależnych. Z powodu niewystarczającej ilości zgłoszeń  wyjazd może być odwołany. W przypadku mniejszej liczby chętnych nastąpi zwrot zaliczki. 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie przez organizatora.