Miejsce:

POBIEROWO

Termin:

28.05 - 7.06.2019 r. (11 dni)

Opis:

Pobierowo - to najbardziej wysunięta na zachód miejscowość Wybrzeża Rewalskiego, położona w przepięknym lesie sosnowo - świerkowym. Piaszczysta, szeroka plaża. Mikroklimat w Pobierowie wspomaga leczenie: nieżytu górnych dróg oddechowych, alergii, nerwic, stanów wyczerpania fizycznego i psychicznego, lekkich stanów chorobowych układu krążenia, chorób tarczycy.
Ośrodek Wypoczynkowy PARADISO PARK - miejsce z dala od zgiełku, tłumów i hałasu, gdzie słowo wypoczynek nabiera dosłownego znaczenia. Ośrodek położony ok. 400 m od morza. Goście preferujący aktywny wypoczynek znajdą na terenie obiektu basen o powierzchni  128 m² , saunę, grotę solną oraz siłownię. Dla najmłodszych gości jest duży i bezpieczny plac zabaw oraz dwa kąciki zabaw wewnątrz budynku.

Cena:

Cena: 1.595 zł/os.

Zniżka dla Członków PTTK i właścicieli Karty Pabianiczanina     4 %

Zniżka dla osób wpłacających do 15.03.2019 r.              45 zł

*Zniżek nie łączymy

Świadczenia:

Cena zawiera:

• Przejazd
  • Nocleg w pokojach 2 - osobowych z pełnym węzłem sanitarnym (w pokojach TV, czajnik, szklanki, parawan, suszarka do włosów, chłodziarka)
  • Wyżywienie 2 x dziennie (śniadanie - bufet szwedzki, obiadokolacja - serwowana)
  • Korzystanie z krytego basenu, sauny, łaźni, sali fitness
  • 1 x wieczorek taneczny z ciastem, kawą i herbatą
  • 1 x grill (zamiast obiadokolacji) przy muzyce
  • Opiekę pilota
  • Ubezpieczenie NNW

Uwagi:

Dopłata do pokoju 1 - osobowego 300 zł/pobyt

Opłata klimatyczna we własnym zakresie (ok. 2 zł/dziennie)

Przy zapisie obowiązuje wpłata zaliczki w wysokości 450 zł/os.

Biuro PTTK zastrzega sobie możliwość zmiany w programie imprezy organizowanej przez nasz Oddział z przyczyn od nas niezależnych. Z powodu niewystarczającej ilości zgłoszeń wyjazd może być odwołany. W  przypadku mniejszej liczby chętnych nastąpi zwrot zaliczki. Przy zapisie obowiązuje wpłata.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie przez organizatora.