Miejsce:

Grzybowo k / KOŁOBRZEGU

Ośrodek "Szekla"

Termin:

1 – 8.05.2020 r. (8 dni)

Opis:

Grzybowo - położone w bezpośrednim sąsiedztwie morza, ok. 300 m od jego brzegu, 6 km od Kołobrzegu. Usytuowane jest na terenie tzw. depresji grzybowskiej (0,30 - 1,00 m p.p.m.). Morze Bałtyckie w jego okolicach tworzy akwen zwany Zatoką Grzybowską, nieregularność linii brzegowej sprawia, że woda jest tu cieplejsza niż w Kołobrzegu.

Warto również wspomnieć, że w Grzybowie znajduje się najszersza plaża w okolicy, bo dochodząca miejscami do 40 metrów.Miejscowość ta potrafi wykorzystać swe walory turystyczne i jest drugą – po Dźwirzynie – letniskową „lokomotywą” Gminy Kołobrzeg.

Wszystkie pokoje urządzone są w jednolitej, przytulnej stylistyce, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu komfortu i dobrego samopoczucia.


Cena:

1.098 zł/os.

- Zniżka dla Członków PTTK i właścicieli Karty Pabianiczanina   4%

- Zniżka dla pozostałych osób wpłacających zaliczkę do dnia 28.02.2020 r.      25 zł

ZNIŻEK NIE ŁĄCZYMY !!!

Świadczenia:

Zapewniamy:

  • Przejazd
  • Wyżywienie 3 x dziennie (śniadania - stół szwedzki, obiady i kolacje - serwowane )
  • Noclegi w pokojach 2-, 3-,  4-  osobowych z pełnym węzłem sanitarnym (w pokojach ręczniki) i telewizorem
  • Opiekę pilota
  • Ubezpieczenie NNW


Uwagi:

Opłata klimatyczna we własnym zakresie.

Przy zapisie obowiązuje wpłata zaliczki w wysokości 300 zł/os.

Biuro PTTK zastrzega sobie możliwość zmiany w programie imprezy organizowanej przez nasz Oddział z przyczyn od nas niezależnych. Z powodu niewystarczającej ilości zgłoszeń  wyjazd może być odwołany.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie przez organizatora.