Miejsce:

Teatr Powszechny w Łodzi

Termin:

25.11.2017 R. (SOBOTA

Opis:

Znakomita komedia Camolettiego w brawurowym, przygotowanym specjalnie dla teatru Powszechnego w Łodzi  przekładzie Bartosza Wierzbięty, znanego szerokiemu gronu odbiorców, jako twórca polskich dialogów do takich filmów animowanych, jak m.in. "Shrek", "Rybki z ferajny", "Misja Kleopatra". "Asterix i Obelix". "Madagaskar", "Sezon na misia", "Film o pszczołach", "Hotel Transylwania" otworzy nowy rok w Teatrze Powszechnym.


Będą to inne perypetie Nadii, bohaterki sztuki "Boeing, Boeing" Camolettiego. Nadia to prawdziwy agent w spódnicy, która wszystko wie, wszystko widzi i wszystko ma pod kontrolą. Czy u nowych pracodawców uda jej się uniknąć plątania w damsko-męski galimatias? Czy zapanuje nad sercowym bałaganem swoich nowych gospodarzy? I jakie tajemnice sama skrywa?

Termin spektaklu: 25.11.2017 (SOBOTA) o godz. 19:00
Zbiórka i wyjazd: 18:00 - ul. Zamkowa 8
Bilety: parter (rząd XIII i XIV)

Cena:

85 zł/os.

Świadczenia:

- przejazd

- opieka pilota
- bilet na spektakl

Uwagi:

Biuro PTTK zastrzega sobie możliwość zmiany w programie imprezy organizowanej przez nasz Oddział z przyczyn od nas niezależnych. Z powodu niewystarczającej ilości zgłoszeń wyjazd może być odwołany. Impreza odbędzie się przy udziale min. 20 osób, w przypadku mniejszej liczby chętnych nastąpi zwrot zaliczki.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie przez organizatora.