Miejsce:

BUSKO ZDRÓJ

Termin:

17-23.03.2024 r. (7 dni)

Opis:

Wzmocnij swoją odporność w Hotelu***Gromada  MEDICAL SPA !!!

Tężnia solankowa w nowym Parku Zdrojowym w odległości ok.100 m od Hotelu !!!

Busko – Zdrój – jako uzdrowisko funkcjonuje już od 1836 roku, jest kurortem znanym na całym świecie. Posiada świetne warunki ekologiczne, specyficzny mikroklimat i najlepsze pokłady leczniczej siarki w Europie.  Siarka to "złote bogactwo" Buska-Zdroju, które ma zbawienny wpływ na nasz organizm, bowiem wchodzi w skład wszystkich tkanek. Substancje w nim zawarte wspomagają terapię wielu schorzeń: ortopedyczno-urazowych, reumatologicznych, kardiologicznych, neurologicznych, dermatologicznych.

Hotel Gromada*** jest pięknie położony obok Parku Zdrojowego- zapewnia ciszę i kontakt z naturą. Jest to czterokondygnacyjny budynek posiadający windę i podjazd, co umożliwia pobyt osobom niepełnosprawnym. W komfortowych pokojach znajduje się łazienka, TV, telefon oraz łącze internetowe . Hotel oferuje bogaty wachlarz zabiegów z zakresu balneoterapii, hydroterapii, masaży oraz kinezyterapii indywidualnej, który pomoże przy schorzeniach narządu ruchu, problemach reumatycznych oraz skórnych.

Cena:

2.260 zł/os. (nie uwzględniamy w tej ofercie zniżek !!!)Świadczenia:

Cena zawiera:

  • przejazd

  • nocleg w pokojach 2-osobowych standard z łazienkami z prysznicem

  • wyżywienie (śniadanie, obiadokolacja )

  • konsultację lekarską

  • 2 zabiegi dziennie przez 5 dni zabiegowych ( 1 kąpiel siarczkowa + 1 masaż klasyczny)

  • bezpłatna wypożyczalnia  rowerów, kijków do Nordic Walking

  • ubezpieczenie NNW

  • opiekę pilota

Cena nie zawiera:

  • opłaty uzdrowiskowej - 5,00 zł za dzień/osoba (cena z 2023 r.)
Uwagi:

Zabiegi podstawowe: kąpiel siarczkowa, fasony siarczkowe, kąpiel borowinowa, kąpiel jodowo-bromowa, ćwiczenia z terapeutą, masaż klasyczny,

Zabiegi uzupełniające: kąpiel ozonowa sucha, kąpiel kwasowęglowa sucha, plastry borowinowe (wybrana okolica), masaż wirowy kończyn dolnych, masaż wirowy kończyn górnych, masaż wirowy kończyn dolnych z solanką, masaż wirowy kończyn górnych z solanką, gimnastyka na przyrządach, gimnastyka w UGUL, magnetronik, jonoforeza, prądy diadynamiczne, prądy interferencyjne, prądy Traberta, tens, galwanizacja, ultradźwięki, fonoforeza, krioterapia miejscowa, laseroterapia (laser wysokoenergetyczny), masaż limfatyczny uciskowy, aquavibron).

Biuro PTTK zastrzega sobie możliwość zmiany w programie (wraz z ceną) imprezy organizowanej przez nasz Oddział z przyczyn od nas niezależnych. 

Z powodu niewystarczającej ilości zgłoszeń wyjazd może być odwołany. 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie przez organizatora.