Busko Zdrój - Wczasy w Hotelu***Gromada to zdrowie i świetna zabawa!

Terminy:

1 - 10.05.2024 r. (10 dni)
4 – 13.08 2024 r. (10 dni)

Wczasy w Hotelu***Gromada to zdrowie i świetna zabawa !!!

BAZA ZABIEGOWA W HOTELU  !!!

Tężnia solankowa w nowym Parku Zdrojowym w odległości 100 m od Hotelu !!!

Busko – Zdrój – jako uzdrowisko funkcjonuje już od 1836 roku, jest kurortem znanym na całym świecie. Posiada świetne warunki ekologiczne, specyficzny mikroklimat i najlepsze pokłady leczniczej siarki w Europie.  Siarka to "złote bogactwo" Buska-Zdroju, które ma zbawienny wpływ na nasz organizm, bowiem wchodzi w skład wszystkich tkanek. Substancje w nim zawarte wspomagają terapię wielu schorzeń: ortopedyczno-urazowych, reumatologicznych, kardiologicznych, neurologicznych, dermatologicznych.

Hotel Gromada*** jest pięknie położony obok Parku Zdrojowego- zapewnia ciszę i kontakt z naturą. Jest to czterokondygnacyjny budynek posiadający windę i podjazd, co umożliwia pobyt osobom niepełnosprawnym. W komfortowych pokojach znajduje się łazienka, TV, telefon oraz łącze internetowe . Hotel oferuje bogaty wachlarz zabiegów z zakresu balneoterapii, hydroterapii, masaży oraz kinezyterapii indywidualnej, który pomoże przy schorzeniach narządu ruchu, problemach reumatycznych oraz skórnych.

3.895 zł/osoba

Zniżka dla Członków PTTK i właścicieli Karty Pabianiczanina 4 %
oraz dla pozostałych osób wpłacających do 24 lutego 2024 r. (pobyt majowy) i do 14 kwietnia 2024 r. (pobyt sierpniowy)       50 zł

ZNIŻEK NIE ŁĄCZYMY !!!

Cena zawiera:

• przejazd

• nocleg w pokojach 2-osobowych standard z łazienkami z prysznicem

• wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)

• konsultację lekarską

• 21  zabiegów rehabilitacyjnych  (2 zabiegi podstawowe*, 1 zabieg uzupełniający*)

• 1 x kolacja regionalna z kociołkiem świętokrzyskim i lampka wina

• 1 x zajęcia z podstaw chodzenia z kijkami do Nordic Walking

• korzystanie z wypożyczalni rowerów oraz kijów do Nordic Walking, leżaków

• bezpłatny wstęp na wystawy obrazów, grafiki i fotografii Galerii Sztuki Gromada

• ubezpieczenie NNW

• opiekę pilota

Cena nie zawiera:

• opłaty uzdrowiskowej - 5 zł za dzień/osoba (cena z 2023 r.)

• dopłaty do standardowego pokoju 1 - osobowym 15 zł/doba

• dopłaty do 1 - osobowego pokoju LUX 35 zł/doba

• dopłaty do 2-osobowego pokoju de LUXE 15 zł/osoba/doba

*zabiegi podstawowe: kąpiel siarczkowa, fasony siarczkowe, kąpiel borowinowa, kąpiel jodowo-bromowa, ćwiczenia z terapeutą, masaż klasyczny 15’.
zabiegi uzupełniające: kąpiel ozonowa sucha, kąpiel kwasowęglowa sucha, plastry borowinowe (wybrana okolica), masaż wirowy kończyn dolnych, masaż wirowy kończyn górnych z solanką, gimnastyka na przyrządach, gimnastyka w UGUL, magnetronik, jonoforeza, prądy diadynamiczne, prądy interferencyjne, prądy Traberta, tens, galwanizacja, ultradźwięki, fonoforeza, krioterapia miejscowa, laseroterapia (laser wysokoenergetyczny), masaż limfatyczny uciskowy, aquavibron).

Biuro PTTK zastrzega sobie możliwość zmiany w programie oraz w cenie imprezy organizowanej przez nasz Oddział z przyczyn od nas niezależnych.
 Z powodu niewystarczającej ilości zgłoszeń  wyjazd może być odwołany