Miejsce:

TEATR JARACZA W ŁODZI

Termin:

13.11.2019 R. (ŚRODA)

Opis:

Reżyseria i opracowanie muzyczne – Jacek Orłowski

„W istocie Czechow na każdym kroku pokazuje, jak skomplikowany jest każdy indywidualny przypadek, w jak złożonych stosunkach względem rzeczywistości pozostaje jednostka.(.)

Nader bowiem często człowiek nie potrafi odnaleźć sobie odpowiedniego miejsca w życiu,
jest nieszczęśliwy, bo na jego drodze do szczęścia stoją zawsze jakieś przeszkody- niekoniecznie natury socjologicznej – wobec których jest bezradny, dobro zmaga się ze złem, co gorsza, zło najczęściej bierze górę. Jak wnikliwie zauważył po latach badacz radziecki Aleksander Skaftymow: " źli ludzie pogarszają i bez tego złą sytuację. Lepsi zaś są bezsilni. Człowiek jest niewolnikiem mnóstwa codziennych spraw i drobiazgów, które go przytłaczają i od których nie jest w stanie się uwolnić. A życie mija bezpowrotnie, w sposób nieustanny, niezauważalny, niepotrzebnie podsuwa człowiekowi to, co jest dla niego niepożądane. Kto jest winien ? Pytanie to pojawia się niechybnie w każdej sztuce Czechowa. I każda ze sztuk zdaje się mówić : winni są nie poszczególni ludzie, lecz cały skomplikowany układ spraw życiowych. Wina zaś ludzi polega jedynie na tym, że
 są słabi."

 

czas trwania: 180 minut z jedną przerwą

Cena:

43 zł/os.

Świadczenia:

- bilet wstępu na spektakl

- przejazd

- opieka pilota

Uwagi:

Zbiórka i wyjazd:  16:45 – ul. Zamkowa 8
ZAPISY  DO  27.10.2019 R.  - OGRANICZONA ILOŚC BILETÓW !!!

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie przez organizatora.