USTKA -Ośrodek Wypoczynkowy "Przylesie"

22.08 - 4.09.2021 r. (14 dni)

Ośrodek wypoczynkowo-rehabilitacyjny PRZYLESIE położony jest w malowniczo pięknej, wielokrotnie nagradzanej  - ze względu na niepowtarzalny charakter i jedyny w swoim rodzaju klimat nadmorskiej miejscowości - Ustka.

Ze względu na osłonięcie wydmami oraz bogatymi w tlen nadmorskimi lasami, Ośrodek wypoczynkowo-rehabilitacyjny PRZYLESIE stanowi doskonałe miejsce dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Typy schorzeń: kobiety po Mastektomii, z chorobami neurologicznymi, z chorobą psychiczną, z cukrzycą, z dysfunkcją narządu ruchu poruszających się na wózkach, inwalidzkich, ze schorzeniami układu krążenia, ze schorzeniami układu oddechowego, ze stwardnieniem rozsianym, z padaczką.

2.295 zł/os.

Zniżka dla Członków PTTK i właścicieli Karty Pabianiczanina       4 %
Zniżka dla pozostałych wpłacających do 30 kwietnia 2021 r.         50 zł

Zniżek nie łączymy

przejazd

zakwaterowanie w pokojach 2 – osobowych z węzłem sanitarnym  i TV
        (winda w obiekcie)

wyżywienie 3 razy dziennie + podwieczorek wydawany przy obiedzie

opieka medyczna

3 x dziennie (dni robocze) zabiegi rehabilitacyjne zgodnie z zaleceniem lekarza (w tym 2           zabiegi indywidualne i 1 grupowy)

program KO: spotkania przy grillu, wieczorki taneczne/ dyskoteki, spotkania integracyjne,         wycieczki piesze i rowerowe, warsztaty gliniarskie, warsztaty malarskie

busy i meleksy dowożące na plażę

korzystanie ze sprzętu i wyposażenia ośrodka: piłkarzyki, bilard, stół do tenisa, kometki,            piłki, rowery, rowery,  plac zabaw dla dzieci, trampolina

ubezpieczenie NNW

opieka pilota

Zabiegi terapeutycznemasaż klasyczny i limfatyczny, Inhalacje, okłady borowinowe, elektroterapia, laseroterapia, ultradźwięki, hydroterapia (wirówka kończyn dolnych), Nordic Walking, rowery, gimnastyka indywidualna i zbiorowa, magnetoterapia, aquavibron, sala uderzeniowa

Dodatkowo dla osób po COVID-19 : inhalacje solankowe, gimnastyka ogólnousprawniająca, talasoterapia, sylwoterapia.

* Warunkiem uczestnictwa w turnusie rehabilitacyjnym jest:

„Informacja o stanie zdrowia” – wszyscy uczestnicy

„Wniosek lekarza o skierowanie na turnus rehabilitacyjny” – uczestnicy pełnopłatni

„Orzeczenie o grupie inwalidzkiej” – uczestnicy pełnopłatni

W przypadku braku tych dokumentów cena turnusu zostanie podwyższona o 8% podatku VAT jak przy turnusach wypoczynkowych.
Nie będą również  ordynowane  i wykonywane  zabiegi terapeutyczne

Biuro PTTK zastrzega sobie możliwość zmiany w programie imprezy organizowanej przez nasz Oddział z przyczyn od nas niezależnych. Z powodu niewystarczającej ilości zgłoszeń  wyjazd może być odwołany