Miejsce:

Rowy - Ośrodek wczasowy "BLANKA"

Termin:

27.08- 7.09. 2020 r. (12 dni)

Opis:

Dom Wczasowy „BLANKA” położony jest w nadmorskiej, rybackiej miejscowości Rowy, oddalonej zaledwie 15 km od Ustki i znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie Słowińskiego Parku Narodowego.

Dom  „BLANKA” do którego z ogromną przyjemnością Państwa zapraszamy ma idealne położenie, albowiem znajduje się w samym sercu Rowów.
Do dyspozycji gości są pokoje 2-,3-,4- osobowe. W każdym pokoju znajduje się łazienka z pełnym węzłem sanitarnym (kabina prysznicowa, umywalka, WC), telewizor, internet, czajnik elektryczny, sprzęt plażowy. Blanka jest ogrzewana (poza sezonem).

Dla gości dostępna jest również przestronna sala kominkowa. Dla osób lubiących aktywny wypoczynek przygotowane jest pomieszczenie ze stołem do tenisa i piłkarzykami. Ośrodek posiada również inne sprzęty, które mogą się przydać do relaksu na świeżym powietrzu, jak kije do Nordic Walking.

Jeśli szukają Państwo miejsca, gdzie można wypocząć i zapomnieć o codziennym zgiełku, a także zakosztować smacznego jedzenia zapraszamy do Domu BLANKA !!!

Cena:

1.685 zł/os

Zniżka dla Członków PTTK i właścicieli Karty Pabianiczanina  4%

Zniżka dla pozostałych osób wpłacających zaliczkę do dnia 15.04.2020 r.      45 zł

ZNIŻEK NIE ŁĄCZYMY

Świadczenia:

Zapewniamy:

  • Przejazd
  • Wyżywienie 2 x dziennie w ośrodku (śniadania - stół szwedzki, obiadokolacje - serwowane)
  • Noclegi (pokoje 2-,3-, 4-osobowe)
  • Opiekę pilota
  • Ubezpieczenie NNWUwagi:

Opłata klimatyczna we własnym zakresie.

Zapisy wraz z zaliczką w wysokości 500 zł.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie przez organizatora.