Miejsce:

TATRZAŃSKA  ŁOMNICA

Termin:

28.01 - 3.02.2018 r. (7 dni)

Opis:

HOTEL URAN ****

Znajduje się w samym centrum Tatrzańskiej Łomnicy przy stacji narciarskiej.
HOTEL SPA!!! oferuje komfortowe zakwaterowanie w przestronnych pokojach z własnym zapleczem sanitarnym (łazienka, WC), odbiornik TV z telewizją satelitarną, lodówkę oraz balkon.

W hotelu znajduje się basen , 3 sauny, jacuzzi, centrum fitness, bilard, hokej stołowy.

Bardzo bogate i urozmaicone wyżywienie.

www.sorea.sk lub www.vt.sk

Warunki narciarskie

Lokalizacja hotelu jest idealna pod względem całorocznych wypadów rekreacyjnych, sportowych, czy turystycznych. Dużym atutem są warunki narciarskie. Tatrzańska Łomnica oferuje 220 ha stoków i jednocześnie jest jedynym miejscem w Tatrach odpowiednim do uprawiania narciarstwa wysokogórskiego. Stacja początkowa z podgrzewanymi kanapami i kolejką gondolową prowadzącą na Łomnicki Staw i Łomnicę. Stoki średnie i łatwe (dla zaawansowanych i początkujących)

Cena:

Cena: 1.590 zł/os

Świadczenia:

W cenie zapewniamy:
- przejazd
- wyżywienie (śniadanie, prowiant, obiadokolacja)
- 6 noclegów w hotelu URAN ****
- skipas: Tatrzańska Łomnica i Strbskie Pleso
- ubezpieczenie KL i NNW
- opieka pedagoga/pilota i instruktora


Uwagi:

UWAGA!
TYLKO DLA NASZEJ GRUPY NA MIEJSCU MOŻLIWOŚĆ WYPOŻYCZENIA MARKOWEGO SPRZĘTU NARCIARSKIEGO  W DOBREJ CENIE !!!

Biuro PTTK zastrzega sobie możliwość zmiany w programie imprezy organizowanej przez nasz Oddział z przyczyn od nas niezależnych. Z powodu niewystarczającej ilości zgłoszeń wyjazd może być odwołanyw terminie powyżej 14 dni przed rozpoczęciem imprezy.
Impreza odbędzie się przy udziale min. 40 osób, w przypadku mniejszej liczby chętnych nastąpi zwrot zaliczki. Przy zapisie obowiązuje wpłata zaliczki w wysokości 500 zł/os. 

Oferta tylko dla młodzieży.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie przez organizatora.